Kategória

Plotové striešky a panelové ploty

Zvoľte produkt
Popis

Plotové striešky sú vhodné pre plotové systémy, betónové ploty a oplotené múry. Po oboch stranách majú drážku na odkvapkávanie dažďovej vody. Je možné ich upravovať vŕtaním, sekaním aj frézovaním. Ich hlavnou funkciou je ochrana múra proti zatečeniu, aby doň nenatiekla voda, ktorá by pri zamŕzaní mohla tento múr poškodiť. Má aj dekoratívnu a estetickú funkciu. Vďaka ním bude váš plot pôsobiť oveľa krajším dojmom. Ponúkame ich vo viacerých veľkostných a typových vyhotoveniach : múrikové, stĺpikové, rohové a koncové.

Panelové ploty sú náhradou za ploty z debniacich tvárnic. Predstavujú v prvom rade rýchle a estetické riešenia oplotenia rodinného domu, záhrady, alebo priemyselného objektu. V druhom a podstatnejšom rade ,je to lacnejší variant, nakoľko sa odbúrava proces betonáže. Je to jedinečné riešenie oplotenia, ktoré chráni Vaše súkromie i majetok. Betónové dosky a stĺpiky dodávame vo farbe prírodného betónu ,preto je možnosťou aj úprava fasádnou farbou. Betónové ploty majú výhodu nepriehľadnosti, ide o dlhotrvácny materiál s nízkymi nákladmi na údržbu a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Už je iba na Vás aký dizajn či výšku si spomedzi našej ponuky vyberiete.

Betónové podhrabové dosky nahrádzajú betónové múriky. Podhrabové dosky znemožňujú prechod drobnej zveri na pozemok. Používajú sa pod štvorhranné pletivá, zvárané pletivá a plotové panely. Podhrabové dosky sa uchytávajú pomocou spojovacích dielov – držiakov, ktoré sa inštalujú priamo na stĺpiky oplotenia. Podhrabové dosky sa prispôsobia akýmkoľvek podmienkam terénu (zakrivenia, výškové rozdiely, uhly).

Dokončený rodinný dom si v dnešnej dobe vyžaduje ochranný obal. Plot vám poskytne pocit bezpečia a vytvorí akúsi hranicu voči okolitému svetu a ochráni vaše súkromie ako aj peňaženku. Panelové ploty sú náhradou za ploty z debniacich tvárnic. Predstavujú v prvom rade rýchle a estetické riešenie oplotenia rodinného domu, záhrady, alebo priemyselného objektu. Betónové ploty majú výhodu nepriehľadnosti, ide o dlhotrvácny materiál s nízkymi nákladmi na údržbu a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Už je iba na Vás aký dizajn či výšku si spomedzi našej ponuky vyberiete ….

Menu